St. Wolfgang

 

Pronájem apartmánu

 
 
V krásném prostředí Sankt Wolfgangu nedaleko Salcburku nabízíme apartmán - místo Oázy srdce, u jezera Wolfgangsee. Přímo v centru městečka se nachází malý byt, ideálně pro dva, nebo s dětmi. Ložnice s manželskou postelí a v obývacím pokoji je rozkládací gauč. Plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a wc, malá terasa s výhledem do hor.
 
Adventní čas je již za námi a otevírá se období zimních radovánek. V nedalekém lyžarském středisku Post Alm www.postalm.ski/ je mnoho sjezdovek a je ideální pro malé děti. Dále se v blízkosti nachází střediska West Dachstein https www.dachstein.at/cs/zimni/ , kde se milovníci sjezdovek vyřádí opravdu dostatečně. Pro běžkaře je mnoho tras podél jezera i v okolí, trasy jsou dobře připravené. Po náročném sportovním dni je možnost užít si lázně www.wellness-alm.at/de/die-wellness-alm-im-ueberblick jak v místě, tak i nedalekém Bad Ischlu www.eurothermen.at/bad-ischl/saunawelt-relaxium/
 
 
 
Po zimní sezóně přichází čas na dlouhé procházky, jízdu na kolech, či objevování výhledů všemi směry. Nejdelší náhorní planina, nebo zubačkou na vrchol horské dráhy Schafberg www.natreku.cz/rodinny-vylet-schafberg-salzkammergutberge/. Tipů kam na výlety www.hornirakousko.cz/cz   Pro milovníky hudby je kromě Mozartova Salcburku www.salzburg.info/cs/salcburk/mozart zajímavé také městečko  St.Gilgen, kde se jeho matka narodila a pořádají se koncerty po okolí i v dalším krásném místě Bad Ischl.
 
 
 
Rezervace přes booking.com (Apartman St.Wolfgang) případně nám dejte  rovnou vědět.
 
 
 
 
 

 

Grüß Gott  jak říkají Rakušáci