St. Wolfgang

 

Pronájem apartmánu

 

 

V krásném prostředí Sankt Wolfgangu nedaleko Salcburku nabízíme apartmán - místo Oázy srdce, u jezera Wolfgangsee. Přímo v centru městečka se nachází malý byt, ideálně pro dva, nebo s dětmi. Ložnice s manželskou postelí a v obývacím pokoji je rozkládací gauč. Plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a wc, malá terasa s výhledem do hor.

 

 

 
Přicházejí dny plné objevování nových míst a Wolfgang je jedním těch, kde je čas na dlouhé procházky, jízdu na kolech, či objevování výhledů všemi směry. Nejdelší náhorní planina, nebo zubačkou na vrchol horské dráhy Schafberg  
www.natreku.cz/rodinny-vylet-schafberg-salzkammergutberge/. Tipů kam na výlety www.hornirakousko.cz/cz   
Pro milovníky hudby je kromě Mozartova Salcburku  zajímavé také městečko St. Gilgen, kde se narodila jeho matka. V okolí se pořádají koncerty celé léto.  www.salzburg.info/cs/salcburk/mozart  .
Po náročném sportovním dni je možnost užít si lázně www.wellness-alm.at/de/die-wellness-alm-im-ueberblick jak v místě, tak i nedalekém Bad Ischlu www.eurothermen.at/bad-ischl/saunawelt-relaxium/
 
 
 

 

V období zimních radovánek. V nedalekém lyžarském středisku Post Alm www.postalm.ski/ je mnoho sjezdovek a je ideální pro malé děti. Dále se v blízkosti nachází střediska West Dachstein https www.dachstein.at/cs/zimni/ , kde se milovníci sjezdovek vyřádí opravdu dostatečně. Pro běžkaře je mnoho tras podél jezera i v okolí, trasy jsou dobře připravené. 

 
Grüß Gott  jak říkají Rakušáci