Blanka Schlossbauer (Stablerová)

 

Kdo jsem

Už víc jak 25 let se starám o svou cestu, která mne provedla velmi intenzivním životem. Potkala jsem se s spousty zajímavých lidí, kteří mne inspirovali a já jsem se učila o sobě a světě uvnitř i kolem mne. Má současná cesta mě dovedla do Tady a Teď.

 

    V Poděbradech jsem přes tři roky vedla Saunu v Hellichově ulici s názvem Oáza srdce. V prostorách našeho wellness jsme vytvořili příjemné, odpočinkové místo, kde mnoho lidí našlo klid a očistu. Pomáhali jsme začátečníkům i pokročilým ve správném způsobu saunování. Desítky dětí k nám chodilo ze školek i škol a pomáhali tak své imunitě. 

 

Po skončení saunového období jsem Oázu srdce přesunula do našeho domu a dál tvořila prostory, kde může každý najít svůj klid a místo spočinutí.

 

V malé obci Batín jsme s mužem stvořili přirodní oázu, kde jsme vysázeli 70 stromů a spousty jedlých keřů a dál tento prostor permakulturně obhospodařujeme. Také se zde již uskutečnilo několik ceremonií s lidmi z celého světa a propojovali jsme se s Maminkou Zemí i vším životem. 

 

Další místo, které jsme s manželem vytvořili je v apartmánu v městečku St. Wolfgang. I tam je možnost přijet a užít si přírody v mnoha rovinách.

 
 

 Mnoho let se věnuji terapii práce s vnitřními obrazy, emočnímy bloky, citovými poklady velmi dobře skrytými, pracuji pomocí dechu a vizualizace. 

 

    Zemské znamení panny mě již od mládí vedlo směrem k péči o tělo, duši a vše co s ním souvisí. Studium čínské medicíny, aromaterapie, reflexní terapie a dlouholetá praxe mě dovedla zpět k dětem. Spolu se zakladatelkou školy vědomého rodičovství jsem spolupracovala na školení rodičů v oblasti péče o děti a rodinu. Masáže dětí, komunikace dotekem, a ostatní techniky, které napomáhají poznávat víc sebe a tím zlepšovat rodinné klima, mě nakonec dovedlo k pětiletému studiu speciální pedagogiky v oboru nadané děti. V současné době se věnuji práci s tělem a podvědomím a napomáhám při cestách ve vnitřních oblastech člověka, k pochopení souvislostí a hledání odpovědí.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Adresa: Na chmelnici 292/19 Poděbrady

Tel.: 774 568 773

E-mail: oazasrdce@email.cz

Objednávky prosím na telefon nebo email.