Kdo jsme

    Jsme přátelé spojující se v prostoru setkání, kde se snoubí očistné procesy těla i duše a také masáže a ostatní terapie spojené s relaxací a regenerací. Saunování je zdravé společenské setkání s přáteli a je jedním z nejdokonalejších způsobů očisty Ducha. V kombinaci s párou s krystali z himalájské soli, dokáží vyčistit nejen tělo, ale především mysl, která je v současné době zatížena nejvíce. Spočinutím v empatických rukách maséra, který umí zpracovat nejen tělesné bloky, ale hlavně vyladit psychické rozpoložení, si jistě dobře ulevíte. Pro relaxující chvíle jsme vytvořili prostor odpočinku či posezení v útulném pokoji, kde nabídneme vynikající revitalizující vodu a vždy příjemně otevřený a naladěný personál.

 

    Zemské znamení panny mě již od mládí vedlo směrem k péči o tělo a vše co s ním souvisí. Studium čínské medicíny, aromaterapie, reflexní terapie a dlouholetá praxe mě dovedla zpět k dětem. Spolu se zakladatelkou školy vědomého rodičovství jsem spolupracovala na školení rodičů v oblasti péče o děti a rodinu. Masáže dětí, komunikace dotekem, a ostatní techniky, které napomáhají poznávat víc sebe a tím zlepšovat rodinné klima, mě nakonec dovedlo k pětiletému studiu speciální pedagogiky v oboru nadané děti. V současné době se věnuji péči o nejmenší členku naší rodiny a s ní budu ráda v naší oáze napomáhat Vám všem, kteří k nám najdete svou cestu.

 

Ondra

Když jsem si měl vybrat svůj budoucí směr, kterým se budu ve svém životě zaobírat, věděl jsem jedno: Chci pomáhat lidem, kteří si nevědí rady se svými potížemi a chci cítit jejich radost a energii z toho, když zjistí, že problém se nějak pohnul k lepšímu, ba dokonce i vyřešil. Svého jsem dosáhl, když jsem se dostal do oblasti wellness. Zde jsem našel to, co jsem hledal a již teď vím, že to je běh na dlouhou trať, protože v tomto obdivuhodném oboru nikdy nekončí příval nových informací jak o fyzickém tak psychickém stavu lidí. A to je na tom to inspirativní.

Kateřina

Od svého původního povolání kamenosochařky, jsem musela ujít kus cesty. Vystudovala jsem školu vědomého rodičovství, aromaterapii, indické masáže hlavy a mnoho dalších. Jedna z velmi očistných terapií, které se ráda věnuji, je lymfatická masáž. Proces nastartování a očista organismu napomáhá k zlepšení kvality zdraví a života. Přijďte se ponořit do úžasných vůní bylinek a na chvíli zklidnit po shonu a zmatku všedních dní.

 

Jirka

    V naší oáze je hlavním symbolem ametystová sauna, kterou jsem vytvořil na základě svého dlouholetého zájmu o vše spojené s odpočinkem, regenerací a wellness. Jako technicky zaměřený obchodník jsem si vždy vážil míst, kde jsem se mohl uvolnit, nechat své tělo relaxovat a ulevit svým myšlenkám. Velmi rád se podělím o veškeré informace o saunování a i jiných blahodárných účincích v naší oáze srdce.

 

Květa

    Příroda a hlavně má zahrada mě vždy inspirovala a pomáhala uzdravovat sebe i mé blízké. Ovoce, zelenina a bylinky, které pěstuji mi dávají přirozený pohled na zdraví člověka. V mém nitru již dlouho cítím jak důležité jsou přírodní produkty jenž napomáhají jemnějšímu způsobu hledání sebe sama. Prošla jsem svým životem ve zdraví a stále ještě mám elán a spousty energie, které ráda se svými přáteli vložím do společného místa.

    Byla bych ráda, kdyby se mi podařilo uskutečnit, v průběhu času, nějakou příjemnou výstavu či jiné umělecké vyjádření, které by náš prostor naplnilo i dalším rozměrem.