Kdo jsem

Už víc jak 25 let se starám o svou cestu, která mne provedla mnoha etapami života. Potkala jsem se s mnoho zajímavých lidí, kteří mne inspirovali a já jsem se učila o sobě a světě kolem mne. 

    V Poděbradech jsem přes tři roky vedla Saunu v Hellichově ulici s názvem Oáza srdce. V prostorách našeho wellness jsme vytvořili příjemné, odpočinkové místo, kde mnoho lidí našlo klid a očistu. Pomáhali jsme začátečníkům i pokročilým ve správném způsobu saunování. Desítky dětí k nám chodilo ze školek i škol a pomáhali tak své imunitě. 

Každý kdo měl rád masáže, či terapii, se může dál se mnou potkávat a poladit co bude třeba. 

V terapii práce s vnitřními obrazy, emočnímy bloky, citovými poklady velmi dobře skrytými, pracuji pomocí dechu a vizualizace. 

 

    Zemské znamení panny mě již od mládí vedlo směrem k péči o tělo, duši a vše co s ním souvisí. Studium čínské medicíny, aromaterapie, reflexní terapie a dlouholetá praxe mě dovedla zpět k dětem. Spolu se zakladatelkou školy vědomého rodičovství jsem spolupracovala na školení rodičů v oblasti péče o děti a rodinu. Masáže dětí, komunikace dotekem, a ostatní techniky, které napomáhají poznávat víc sebe a tím zlepšovat rodinné klima, mě nakonec dovedlo k pětiletému studiu speciální pedagogiky v oboru nadané děti. V současné době se věnuji práci s tělem a podvědomím a napomáhám při cestách ve vnitřních oblastech člověka, k pochopení souvislostí a hledání odpovědí.