Masáže a péče o tělo

 

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž se zabývá prouděnim lymfy, jejím správným tokem, zbavením těla přebytečných tekutin a přispívá k detoxikaci organismu.

Provádí se lehkými zvlněnými pohyby směrem odzdola nahoru po směru toku lymfy. Při masazi nejsou žádné bolestivé nebo nepříjemné pocity,je vysoce relaxační, přináší zklidnění i pro nervovou soustavu.

Největšího efektu se dosahuje po sérii lymfatických masáží (lymfatické kúře ), která má svou posloupnost. 1-1-0-0-1 a další dvě až tri masáže po týdnu. 

Těhotenská masáž

Jedná se o jemnou relaxační masáž, která uvolňuje napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. Snižuje únavu a znatelně zvyšuje energii, čímž přináší pocit pohody v tomto krásném období ženy.

 Masáž lávovými kameny 

Horké lávové kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu.

 

Aromaterapeutická masáž

Jedná se o masáž s použitím silic z éterických olejů. Rostlinné silice patří mezi látky aromatické, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou na různé orgány. 

Indická masáž hlavy

Při masáži dochází k uvolnění šíjového a mimického svalstva s působením na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy při využití specifického účinku silice. Má výborné účinky proti migrénám a zejména jako prevence bolestí hlavy.

Reflexní masáž nohou

Thajská masáž nohou a chodidel je velmi stará léčebná metoda, která je založena na stimulaci reflexních bodů na ploskách nohou. Tato masáž navazuje na tradiční čínské terapie, kterou je například akupunktura. Thajská masáž nohou je však neinvazivní a velmi příjemná. Při masáži nohou thajské si dokonale odpočinete a můžete se poté ihned vrátit ke své činnosti – avšak nabiti novou energií.

 Relaxační masáž obličeje

Velice příjemná masáž která nejen uvolňuje mimické a šíjové svalstvo, ale zároveň dokonale vyčistí hlavu. Působí také velice dobře jako prevence proti bolesti hlavy a v neposlední řadě pomáhá vyhlazovat vrásky na obličeji.

Anticelulitidní masáž s termoaktivním zábalem

Jedná se o hloubkové promasírování problémových partií stehen a hýždí za pomoci speciálního masážního přípravku, který obsahuje aktivní ozón. Ten působí stimulačně na všechny buňky v lidském těle.