Pára se solí z Himalájí

Naše parní solná lázeň s eukalyptovými a mátovými esencemi je vhodná i pro malá miminka .

Maminky, děti a všichni vyznavači horké parní lázně.

Proč přijít za námi do solné parní lázně?

Naše solná parní lázeň Vám nabízí spočinutí v prostoru horké lázně, kde dominantu tvoří solný krystal a selenit s přídavkem eukalyptových esencí. Teplota lázně  se pohybuje v rozmezí 40-50°C s vysokou vlhkostí vzduchu (až 100%). Toto jedinečné klima působí blahodárně na lidský organismus. Hlavní rozdíl mezi klimatem ve finské sauně a v parní lázni spočívá ve vlhkosti vzduchu a nižší teplotě, jedná se tedy o vlhkou, teplou lázeň. Parní lázeň pomáhá při léčbě astmatu, dýchacích onemocnění, revmatismu, chrapotu, svalových onemocnění nebo poruchách prokrvování. Prohřívání organismu vede k aktivování detoxikačních procesů a spalování tuků, takže parní lázeň je také výraznou podporou při hubnutí. Inhalace páry je výborným léčivým prostředkem při rýmě, zánětu průdušek, hrtanu a zánětu nosních dutin. Během inhalace páry se otevírají kožní póry a z pokožky se vyplavují nečistoty, následně bylinné esence působí na celkovou regeneraci Vašeho organismu.

Děti se zahřívají rychleji, proto doporučujeme zpočátku kratší pobyt v páře. Pro půlroční děti je napoprvé vhodné zkusit 1-2 minuty. Později, když si miminko přivykne, můžete zůstat i déle. Pro začátek však doporučujeme nepřesahovat 5 minut.

Po absolvování solné parní lázně si odpočinete v našem relaxačním pokoji a doplníte tekutiny revitalizovanou  vodou případně horkým čajem dle svého výběru.

 

 

Doufáme, že si naší parní solnou, eukalyptovou a mátovou lázeň užijete i s dětmi!

Váš tým parní solné lázně.