Těhotenská masáž - pregnancy massage

Jedná se o jemnou relaxační masáž, která uvolňuje napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. Snižuje únavu a znatelně zvyšuje energii, čímž přináší pocit pohody v tomto krásném období ženy. Masáž v průběhu těhotenství je navržena tak, aby vás povzbudila k tomu, abyste se dostali do styku se svým tělem a propojli se s miminkem. Ve spojení s nějakou reflexologií

Zmírňuje bolest nohou a zad a zlepšuje držení těla. Snižuje zadržování vody v těle, napomáhá pružnosti kůže a zabraňuje vzniku strií a křečových žil. Upravuje spánkový režim.

Masáž se provádí za pomoci jemného mandlového oleje v leže na boku, na zádech a v sedě, tahy jsou jemné a plynulé. V oblasti zad a šíje se uvolňuje svalové napětí. Aby nedocházelo k otokům, křečím a křečovým žilám, masíruje se přední strana lýtek, stehen a okolo kotníků.
Jemná masáž má blahodárný vliv na maminku i na její děťátko. Pravidelná masáž usnadňuje průběh nejen těhotenství, ale také porodu

Kontraindikace: vysoký krevní tlak, rizikové těhotenství, cukrovka, chřipka nebo nachlazení, jakákoliv infekce nebo neobvyklá bolest, nevolnost.