The Hammam ritual v páře

Kaé Argatherapie přináší tradiční orientální BIO „hammam produkty“, péče o pleť, tělo i vlasy s využitím hammam rituálů krásy, používaných po staletí v tradičních orientálních lázních pro očistu těla i ducha v Maroku. Maroko nabízí svůj jedinečný Bílý jíl z pohoří Atlas, který se používá jako mycí kámen tísíce let. Vysoký obsah minerálů dokonale hloubkově detoxikuje pokožku, změkčuje, projasňuje a užívá se i na mytí vlasů. Tento rituál zahrnujeje přírodní terapie arganovým olejem inspirovaná orientálními procedurami a aromaterapií, je cestou ke zdraví a kráse v harmonii s přírodou. Fyzické tělo odráží stav naší mysli, a proto je třeba věnovat stejnou péči svému tělu, jako své mysli. Díky terapii „hammam“ si můžeme dopřát uvolnění a očistu na všech úrovních našeho bytí.

 

Hammam tradiční černé mýdlo nevysušuje, nenarušuje kožní film, dezinfikuje a dokonale očišťuje díky přírodnímu změkčovadlu a vysokému obsahu vitamínu E. Přírodní pasta z oliv, extraktu z grepfruitových semen a eukalyptu dijibake zklidňuje od stresu a napětí.

 

Tradiční orientální lázně „HAMMAM“ ghassoul Marocco můžete zakusit u nás v naší páře se solí z Halitu a prožít pohádkové kouzlo opojení.  

 

HAMMAM TERAPIE je rituálem, který nás přenese z běžného života do smyslných esencí vůní a potěšení.

Fotogalerie: The Hammam ritual